Späť na komentár
Byty - Teplo - Služby

Sme váš partner pre pohodlné bývanie

BYTES s.r.o. zabezpečuje všetky potrebné služby pre vaše pohodlné a bezproblémové bývanie - správu bytov, výrobu a dodávku tepla a všetky servisné práce.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba tepla a teplej úžitkovej vody pre mesto Detva. Strategický cieľ spoločnosti je prebudovať zastarané nesúrodé tepelné hospodárstvo, atomizované do štyroch nezávislých okruhov na jeden kompaktný systém zásobovania teplom a TÚV pre celé mesto, postavený prioritne na báze využívania obnoviteľných zdrojov zabezpečený modernými technickými zariadeniami.

Dôsledkom realizácie našich plánov je už čiastočne stabilizácia ceny tepla pre koncového užívateľa a prioritné využitie regionálnych zdrojov na výrobu tepla pre mesto Detva. Spoločnosť BYTES, s.r.o. je orientovaná na zákazníka a uspokojovanie jeho potrieb a požiadaviek.

BYTES - Váš spoľahlivý partner pre spávu bytových domov

Hľadáte dôveryhodného partnera na výkon správy Vášho domu, rozhodli ste sa zmeniť správcu, stanete sa vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru a potrebujete zabezpečiť správu Vášho domu?

Aktuality a oznamy

Pozrite si posledné aktuálne informácie a oznamy spoločnosti Bytes s.r.o. Archív článkou nájdete na podstránke Aktuality.

Koniec dodávky tepla pre UK od 1.6.2021

Spoločnosť BYTES s.r.o., oznamuje odberateľom tepla, že v zmysle vyhl. 152/2005 §1 ods.3, končí dodávka tepla pre ústredné kúrenie (UK) od 1.6.2021.

Ponuka práce – elektrikár

Spoločnosť BYTES, s.r.o., Bottova 1, Detva ponúka voľnú pracovnú pozíciu elektrikár. Náplň práce: údržba elektrických zariadení. Potrebné je platné osvedčenie z vyhlášky 508/2009, §22 – Samostatný elektrotechnik. Ďalšie požiadavky na

Upravujeme otváracie hodiny na miestach prvého kontaktu

O Z N A M Oznamujeme Vám, že z dôvodu prijatých protiepidemiologických opatrení upravujeme otváracie hodiny na miestach prvého kontaktu nasledovne: M.R.Štefánika 5, Detva Pondelok 7:30-11:00 a 11:30-16:00 Streda 7:30-11:00

Pošlite nám správu

Prostredníctvom nasledujúceho formulára nám môžete odoslať správu alebo pripomienky.