Byty - Teplo - Služby

Hľadáte dôveryhodného partnera na výkon správy Vášho domu, rozhodli ste sa zmeniť správcu, stanete sa vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru a potrebujete zabezpečiť správu Vášho domu ?

Kontaktujte nás Viac o nás

Novoročné prianie od BYTES

Novoročné prianie od BYTES

Do Nového roku 2020 prajeme všetkým obyvateľom Detvy veľa zdravia, pohodu v bývaní a porozumenie v spoločnom nažívaní pod Poľanou. Rok 2019 bol pre BYTES prelomový – dokončili sme zásadnú prestavbu tepelného hospodárstva v meste Detva . Tým sa naplnil cieľ stabilizovať jednu z najnižších cien tepla pre obyvateľov na Slovensku a dramatické zníženie produkcie uhlíkových plynov CO2 do ovzdušia v Podpoľaní.

Dokončením rekonštrukcie teplovodov v predchádzajúcom roku sa uzavrela kapitola, kde spoločnosť BYTES dokázala prebudovať celé tepelné hospodárstvo v meste Detva. Spoločnosť BYTES zmenou palivovej základne z plynu na obnoviteľný zdroj biomasa výrazne prispela k stabilizácii nízkej ceny tepla pre obyvateľov Detvy.

Prajeme všetko dobré aj obyvateľom bytových domov v správe BYTES – Detva, Hriňová, Slatinské Lazy, Zlatno a Kokava nad Rimavicou.

Ing. Ján Budáč
konateľ spoločnosti


Zaradené pod Aktuality dňa 8. januára 2020 od bytes.

Nechaj odpoveď